SOCIAL MEDIA

Sunday, September 25, 2011

Shakti tants ja Naad jooga


Oktoobri keskel tuleb Kundalini Jooga Ühingu kutsel Eestisse workshopitama kaunis ja graatsiline Sat Darshan Lafontaine Soomest. Laupäeval, 15.oktoobril on tema juhendamisel võimalus kogeda Naad (ehk heli) joogat ja pühapäeval, 16.oktoobril Shakti tantsu.


Mulle on alati tundunud kui palju täiuslikum sõnadest on eneseväljendus läbi muusika ja tantsu. Mõni heli või liigutus võib kordades paremini edasi anda seda, mida sõnad ei suuda. Pealegi teavad muusika ja tants teed ego ja analüütilise meele taha ning on mõnusalt tõhusad abilised viimaks kehast pinged, peast mured ja nautima lihtsalt hetkes olemist.

Shakti tantsu kogesin ma esmakordselt sel suvel Prantsusmaal joogalaagris. Ja see on tõepoolest ideaalne kompott kundalini jooga graatsiast ja vabastava tantsu väest. Kahjuks pole Eestis veel ühtegi Shakti tantsu õpetajat nii et Sat Darshani külaskäik on väga eriline ja oodatud. Vähemalt mina olen alates suvisest joogalaagrist üksipulgi ainult sellest mõelnud. Et kuidas saaks Shakti tantsu jälle kogeda ja üleüldse selle kauni tantsutreeningu Eestisse ka regulaarselt toimuma.

P.S: Kui sa klikkad pildile, siis näed suuremalt ja saad veidi rohkem infot mõlema workshopi kohta.

Rõõmu,


Post a Comment