SOCIAL MEDIA

Tuesday, November 8, 2011

11-11-11: Suur Veevalaja ajastu joogapidu Rahvusraamatukogus


Juba sel reedel, 11.novembril kell 17:00 toimub Rahvusraamatukogus Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu eestvedamisel suur Kundalini jooga pidu saabuva Veevalaja ajastu tervitamiseks. Kokku koguneb kundalini joogide kogukond ning osa saama on oodatud kõik vanad ja uued joogasõbrad.

Veevalaja õhtul saavad huvilised maitsta joogide vürtsiteed, tutvuda kundalini jooga ja Eestis tegutsevate kundalini jooga õpetajatega. Erikülalisena on kohal Hollandist pärit õpetaja Hari Krishan Singh, kes viib kohapeal läbi joogatunni ning ühismeditatsiooni. Õhtu kavas on lisaks loeng 11.11.11 numbrikombinatsiooni taga peituvast ning akustiline mantrakontsert, kus kõik oma häälega väeloitse kaasa laulma oodatud. Kohapeal on olemas lastenurk, kus tegevust ka pisematele ning joogabazaar, kus võimalus mahedat kodumaist ja kaugemat joogakaupa ostelda.
Võta kaasa istumisalus-joogamatt ning head-paremat ühislauale maitsmiseks. Kohtumiseni reedel!

Allpool on ka jutuke, kus Kundalini jooga vaimne õpetaja ja Karam Kriya Numeroloogia looja Shiv Charan Singh räägib numbrikombinatsiooni 11.11.11 iseloomust. Jutu tõlkis ära meie armas Sotantar Kaur, aitäh! :)

Mida võiksime teada kuupäevast 11.11.11?

“Numbri 11 võtmesõnaks on joondumine ning tõesti – me elame ajal, mil leiavad aset suured planetaarsed joondumised. Kuna me seisame ka muutuse ees Kalade ajastu teadvusest Veevalaja ajastusse, ei ole üllatav täheldada sügavnenud joondumisi mitmetel tasanditel. Inimesed üle kogu maailma peavad seisma iseendaga vastamisi ja vastu võtma väljakutseid iseendas, et ennast selleks valmis seada. See joondumine tähendab, et meie väike maailm leiab rohkem harmooniat ja tasakaalu läbi avardunud Kosmiliste jõudude ning loodusseaduste. Makro- ja mikrokosmos leiavad üksteisega selgemaid paralleele, mis nõuab blokeeringute ja takistuste eemaldamist kõikides läbitavates vahestaadiumites.

11 saab liita kaheks ja see näitab, et kõik materiaalse kahesuse probleemid tuleb läbi töödelda, et saaksime järgmistele tasemetele edasi liikuda. See on eraldatusetunnetus meie sees, soov ühineda, igatsus liituda teistega ja lootused, ihad, ootused, fantaasiad ning pettumused, mis on meis ja meie ümber. Tihti langeme üksilduse ja meeleheite musta auku. Igatsus iseenesest on süütu, kuid see peab järgima kutset kõrgematele tasanditele.

Öeldakse, et maailm saab ise vaid täita 20% kogu meie vajadustest, ülejäänud 80% tuleb meie vaimselt rajalt, häälestatusest jumalikkusega kõigis ja kõikjal. Niisiis tasub ära märkida, et küsimuse all on ka selle päeva terviknumber, 1+1+1+1+2+0+1+1 võrdub 8. Ja me jõuame meeldetuletuseni, et meie lõpmatu igatsus on tagasi pöörduda lõpmatusse, kõiksusesse.

Loomupäraselt annab number 11 kuupäevas 11.11.2011 suure impulsi joondamisega töötamiseks, mis võib tähendada nii oma isikliku elu ümberseadmist kui ka solidaarsust teiste suhtes. Joondamine võib toimuda meele ja südame vahel, mehe ja naise vahel, kõrgema mina ja hinge vahel, kogukonna ja individuaalsuse vahel. See on kutse võimalusele häälestada oma hing Kosmosega, korrigeerida oma identiteet ja ühineda teistega selle kõige tähistamiseks."

Täispikka Shiv Charan Singhi artiklit 11.11.11 kohta saab lugeda siit: www.kundaliniyoga.ee


Post a Comment