SOCIAL MEDIA

Minust
Sat Nam! Mul on nii hea meel sind siin kohata!

Minu nimi on Liina. Või siis Ravneet Kaur, aga sellest ma räägin natuke allpool :)

Üle kõige maailmas armastan ma kundalini joogat, hommikusuduseid päiksetõuse, mäetippe kallistavaid pilvekuhilaid, suudsilitavaid maitseid ja inimeksistentsi kirjumirjulist olemust. Mulle meeldib mõelda Elusolemise imelisusest, Armastusest, Universumi äärest ja mis selle taga on, sellest kui põnevad on inimesed ja kust tulevad mõtted. Viimasel ajal mõtlen ma aina rohkem sellest kuidas vähem mõelda ja rohkem olla. Ja kuidas olla rohkem mina ja vähem kujutluspilt iseendast.

Ma valisin oma vanemateks Tarkuse ja Armastuse ja see oli üks parimaid diile, mis ma enne siia maailma tulekut tegin. Tänu isale olen ma kogenud eksistentsiaalse filosoofia, eetika ja inspireeriv-põneva mõtlusmaailma sügavusi ning tänu emale õppinud tingimusteta armastuse, helge elurõõmu ja kõikeandva kaastunde jõudu. Sellele kõige kallimale Pea-Süda tandemile olen ma tänulik nii paljude asjade eest, et neid võiks jäädagi üles lugema.

Universumiga olen ma teinud veel vist nii mõnegi trikidiili, sest ikka ja jälle pakub ta mulle üllatusi ning ootamatute eluraamatupeatükikeste avastamisrõõmu. Mis on lahe, sest seilata on mõnus aga surfata veelgi lõbusam.

Joogapraktika ja –filosoofia võlumaailma olen enda jaoks tasapisi avanud juba alates 14. eluaastast aga kõige eredam südamepõksatus ja äratundmine leidis aset just kohtumisel kundalini joogaga.
Olen lõpetanud rahvusvahelise Karam Kriya Kundalini Jooga Õpetajate
Kooli I taseme ja hetkel õpin beebiootajate joogaõpetajaks ja jooga-doulaks (ehk sünnitoetajaks).

Ma armastan kundalini jooga komplekssust, kiirust ja väge. Kui su alateadvus hoiab kümne küünega kinni mõnest “vahvast” mõttemustrist või käitumisharjumusest, siis kundalini jooga lendab kohale, annab sulle sõbraliku patsu vastu pead ja sõnab: “Näe, siin see on, tegeleme!” Ja kõik su alateadvuse kümme küünt kaotavad hetkega oma jõu ja puhastuse-tervenemise-rõõmsama elu protsess võibki alata.

Armastan seda kui lihtne, soe ja toetav on läbi mantrate ühenduda kõrgema ja puhtama vibratsiooniga, kui palju värsket ruumi kehas, meeles ja hinges loob üksainus hingamistsükkel ning mis maitse on kõigega üheks lahustuva tühjuse vaikusel meditatsioonis. Ja kui mõnus on see “täielikult omaenda kehas” olemise tunne pärast intensiivset harjutusteseeriat. Kundalini jooga viib meid kontakti meie suurema elude ülese olemuse ja egodevaba üksolemisega. Ja selles üksolemises võngub vaid puhas rõõm ja tingimusteta armastus. Sellepärast ongi kundalini jooga minu jaoks eelkõige puhta armastuse praktika.

Kundalini jooga maailmas on ilus traditsioon küsida endale spirituaalne nimi, mis “arvutatakse” sünnihetke daatumite ja senise elutee põhjal. Nimi kannab endas kindla sagedusega energiat, sinu hinge kõrgemat olemust ja identiteeti ning aitab meeles pidada oma eluülesannet.

Minu vaimne nimi -Ravneet Kaur (loe: rahvniit) - tähendab Universumi valgusest ja heledusest täidetud säravat ja positiivset lõvi/printsessi. “Rav” tähistab Päikese energiat, mis on särav, rõõmus, positiivne energia, täidetud valguse, soojuse ja heleda kiirgusega. “neet” tähendab täidetud, mähitud, süüvinud. “Kaur” on nimi, mis antakse kõigile naistele - lõvi/printsess kes sammub läbi elu graatsia, väärikuse ja tugevusega.
Spirituaalne nimi tuletab mulle meelde et jagaksin igas hetkes ja kõikidele võrdselt oma sisemise päikese soojust ja valgust. Ta meenutab mulle ühendumise olulisust selle valguse ilu ja jõuga ning selle jõu alalhoidmist ja usaldamist.

Ma loodan, et leiad siit blogist enda jaoks midagi inspireerivat ja hingepaitavat, kasulikku ja katsetamistväärivat või lihtsalt midagi, mis paneb sind soovima kaasa rääkida. Sinu mõtted, kogemused ja jagamised on väga oodatud!

Palju armastust ja julgust,